ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟ ΜΑΘΗΜΑ «ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΗ ΑΝΟΡΓΑΝΗ ΧΗΜΕΙΑ» Β΄ ΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ «ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΝΟΡΓΑΝΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ 2» ΠΑΛΑΙΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΠΟΥΔΩΝ

Αγαπητοί/ές φοιτητές/τριες, καλείστε να εγγραφείτε στο eclass του εργαστηριακού μαθήματος «ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΗ ΑΝΟΡΓΑΝΗ ΧΗΜΕΙΑ» 2ου έτους εφόσον επιθυμείτε να παρακολουθήσετε το συγκεκριμένο εργαστηριακό μάθημα.

Επίσης οι φοιτητές/τριες παλαιοτέρων ετών που δεν έχουν ασκηθεί ποτέ στο «Εργαστήριο Ανόργανης Χημείας 2» καλούνται να εγγραφούν και αυτοί στο μάθημα «ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΗ ΑΝΟΡΓΑΝΗ ΧΗΜΕΙΑ» προκειμένου να ασκηθούν στο εργαστήριο.

Ο κωδικός του μαθήματος είναι CHEM2213.

Λήξη προθεσμίας εγγραφών : Τρίτη 27/09/2022

Από το Εργαστήριο

Τηλέφωνο (+302610) 996202 & 996205 (προπτυχιακά), 996203 & 996204 (μεταπτυχιακά)