Ανανεωμένη και απλοποιημένη διαδικασία εγγραφής στο κοινωνικό δίκτυο των απόφοιτων του Πανεπιστημίου Πατρών

Αγαπητές/οι Απόφοιτοι,

Το Πανεπιστήμιο Πατρών απλοποιεί περαιτέρω τη διαδικασία εγγραφής στο κοινωνικό δίκτυο των απόφοιτων έτσι ώστε να διευκολύνει τη διατήρηση στενών σχέσεων!

Εγγραφείτε γρήγορα και απλά με μόλις ένα βήμα εδώ: https://alumni.upatras.gr/register/. Συμπληρώστε την φόρμα εισάγοντας μόνο το ονοματεπώνυμο, το πατρώνυμο,  το  τμήμα  αποφοίτησης, το έτος αποφοίτησης καθώς και το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο σας. Εντός λίγων εργάσιμων ημερών, θα λάβετε ενημερωτικό μήνυμα για την επιτυχημένη ολοκλήρωση της εγγραφή σας.

Ως απόφοιτοι του Πανεπιστημίου Πατρών μπορείτε να διατηρήσετε την επαφή με τους συμφοιτητές σας, να ενημερώνεστε για τα νέα του Πανεπιστημίου, τα μεταπτυχιακά προγράμματα σπουδών, τις θέσεις εργασίας καθώς και τις διακρίσεις των απόφοιτων του Ιδρύματος.

Καλώς ορίσατε για μία ακόμη φορά στο Πανεπιστήμιο μας!

Διατηρήστε «ζωντανές» τις αναμνήσεις των πιο όμορφων χρόνων, αυτών των φοιτητικών! Η φοιτητική παρέα σας περιμένει, εσείς ως πότε θα απουσιάζετε;

Ο Πρύτανης
Χρήστος Ι. Μπούρας
Καθηγητής

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ