Εκδήλωση Γραφείου Πρακτικής Άσκησης Πανεπιστημίου Πατρών | Συμμετοχή Φορέων Απασχόλησης

Το Γραφείο Πρακτικής Άσκησης του Πανεπιστημίου Πατρών εν όψει λήξης της Πράξης Πρακτικής Άσκησης Ιδρύματος της προγραμματικής περιόδου ΕΣΠΑ 2014-2020, για το έργο με τίτλο "Πρακτική Άσκηση Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Πανεπιστημίου Πατρών", προγραμματίζει εκδήλωση την Παρασκευή 30 Σεπτεμβρίου 2022 και ώρα 14.00, στο Κεντρικό αμφιθέατρο της Πρυτανείας του Παν. Πατρών. Στα πλαίσια της εκδήλωσης οι φοιτητές θα ενημερωθούν για την Πρακτική Άσκηση, θα έρθουν σε επαφή με Φορείς Απασχόλησης και θα λάβουν αναμνηστικά του προγράμματος.

Πληροφορίες στο σύνδεσμο

Τηλέφωνο (+302610) 996202 & 996205 (προπτυχιακά), 996203 & 996204 (μεταπτυχιακά)