ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ

Παρακαλούνται οι φοιτητές που ολοκλήρωσαν τις υποχρεώσεις τους και επιθυμούν να συμμετέχουν στην ορκωμοσία, μπορούν να καταθέτουν αίτηση ορκωμοσίας από το πανεπιστημιακό τους email κ μόνο, από 27/06/2022 έως 18/07/2022 και ώρα 14:00 στο email της Γραμματείας Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με θέμα:

ΑΙΤΗΣΗ ΑΠΟΦΟΙΤΗΣΗΣ/ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ _ΕΠΩΝΥΜΟ_ΟΝΟΜΑ

Οι αιτήσεις για την ορκωμοσία θα υποβάλλονται  μαζί με τα συνημμένα έντυπα και φωτοτυπία της αστυνομικής ταυτότητας από τους ενδιαφερόμενους στη  Γραμματεία, αφού έχουν κλείσει κάθε είδους εκκρεμότητες που τυχόν υπάρχουν με Φοιτητική Εστία, Βιβλιοθήκη, Φοιτητική Μέριμνα και Erasmus+.  Θα πρέπει επίσης να έχουν παραδοθεί στη Γραμματεία τα αντίτυπα των πτυχιακών εργασιών.

Επισυνάπτονται:

Θα πρέπει επίσης να παραδοθεί ή αποσταλεί  με συστημένη επιστολή/courier στη Γραμματεία η ακαδημαϊκή ταυτότητα

Δείτε τους παρακάτω συνδέσμους:

Τηλέφωνο (+302610) 996202 & 996205 (προπτυχιακά), 996203 & 996204 (μεταπτυχιακά)