ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ

Η εργαστηριακή άσκηση των φοιτητών αρχίζει την Τρίτη, 26/10.

Οι ομάδες και το πρόγραμμα του εργαστηρίου έχουν αναρτηθεί στο eclass.

Δεν θα γίνονται δεκτοί φοιτητές υπό μεταγραφή αν δεν έχουν εγγραφεί στο Τμήμα.

Οι φοιτητές θα πρέπει να μελετήσουν πολύ προσεκτικά όλα τα αρχεία που υπάρχουν για το εργαστήριο στο eclass και κατά την πρώτη προσέλευσή τους να έχουν έντυπη και υπογεγραμμένη την «ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ».

Επίσης θα πρέπει να έχουν μαζί τους το πιστοποιητικό εμβολιασμού ή νόσησης ή αρνητικού εργαστηριακού διαγνωστικού ελέγχου .

Η χρήση της μάσκας εντός του εργαστηρίου είναι υποχρεωτική.

Καλή αρχή!

Από το Εργαστήριο

ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ - ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Ανανέωση εγγραφών χειμερινού εξαμήνου 2021-2022 Προπτυχιακών Προγραμμάτων Σπουδών