Ανακοίνωση Εργαστηρίου Πειραματικής Φυσικοχημείας 2

Οι φοιτητές που επιθυμούν να δηλώσουν συμμετοχή στο Εργαστήριο «Πειραματική Φυσικοχημεία 2» παρακαλούνται να εγγραφούν στην πλατφόρμα eclass.upatras στο μάθημα «Πειραματική Φυσικοχημεία 2» κατά το χρονικό διάστημα 4/10/2021 έως και 7/10/2021. Η εγγραφή στην πλατφόρμα ισοδυναμεί με την εγγραφή σας στο Εργαστήριο. Κατά την διάρκεια του πρώτου προπαρασκευαστικού μαθήματος θα οριστικοποιηθεί η εγγραφή αυτή με ενυπόγραφη υπεύθυνη δήλωση που θα σας αποσταλεί σε νέα ανακοίνωση στην οποία θα αναφέρονται επίσης και οι αναλυτικές πληροφορίες για την έναρξη του Εργαστηρίου καθώς και του τρόπου λειτουργίας του.

Εκ του Εργαστηρίου

Τηλέφωνο (+302610) 996202 & 996205 (προπτυχιακά), 996203 & 996204 (μεταπτυχιακά)