ΕΝΑΡΞΗ ΔΙΑΛΕΞΕΩΝ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ "ΣΥΝΘΕΤΙΚΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ"

Αγαπητοί φοιτητές/τριες,

σας καλοσορίζουμε στο μάθημα "Συνθετική Οργανική Χημεία" και σας ευχόμαστε καλή νέα ακαδημαϊκή χρονιά 2021-22.

Οι διαλέξεις του μαθήματος  θα πραγματοποιηθούν  σε συνδιδασκαλία από τον Καθηγητή Κ. Αθανασόπουλο, (6 εβδομάδες), από τον Επικ. Καθηγητή κ. Γ. Ρασσιά (3 εβδομάδες) και από τον Ομοτ. Καθ. Δ. Παπαϊωάννου (2 εβδομάδες).

Οι διαλέξεις θα λαμβάνουν χώρα σύμφωνα με το ωρολόγιο πρόγραμμα. Η πρώτη διάλεξη ξεκινά την Δευτέρα 11 Οκτωβρίου και ώρα 9:00 π.μ. στην αίθουσα ΧΗ7 ακολουθώντας όλες τις οδηγίες και τα μέτρα που προβλέπονται από τις αποφάσεις του Υπ. Παιδείας, της Συγκλήτου του ΠΠ και του Τμήματος, τις σχετικές με την δια ζώσης εκπαίδευση.

Για διευκόλυνσή σας και προκειμένου να λαμβάνετε ανακοινώσεις αλλά και εκπαιδευτικό υλικό (διαφάνειες κλπ.), παρακαλώ να εγγραφείτε στο eclass του μαθήματος ακολουθώντας τον παρακάτω σύνδεσμο:

Οι διδάσκοντες

Κ. Αθανασόπουλος

Δ. Παπαϊωάννου

Γ. Ρασσιάς

Τηλέφωνο (+302610) 996202 & 996205 (προπτυχιακά), 996203 & 996204 (μεταπτυχιακά)