Ανακοίνωση της Επιτροπής Υγιεινής και Ασφάλειας του Τμήματος Χημείας

Την Πέμπτη, 7 Οκτωβρίου 2021, θα γίνει το σεμινάριο στους πρωτοετείς φοιτητές για θέματα Υγιεινής και Ασφάλειας στους χώρους και στα εργαστήρια του Τμήματος Χημείας. Θα πραγματοποιηθεί δια ζώσης στο αμφιθέατρο ΑΘΕ 10, σύμφωνα με το πρόγραμμα που ακολουθεί.

Η παρακολούθηση του σεμιναρίου από τους πρωτοετείς φοιτητές του Τμήματος Χημείας είναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ.

Για να επιτραπεί η είσοδος των φοιτητών στο ΑΘΕ 10, θα πρέπει να προσέλθουν στις 9:30 στην κάτω είσοδο του αμφιθεάτρου (προς το κυλικείο), με το πιστοποιητικό εμβολιασμού ή τη βεβαίωση νόσησης ή τη βεβαίωση του rapid test και το πάσο ή την αστυνομική ταυτότητα για τον έλεγχο της ταυτοπροσωπίας.

Τηλέφωνο (+302610) 996202 & 996205 (προπτυχιακά), 996203 & 996204 (μεταπτυχιακά)