2η Ανακοίνωση Εργαστήριο «Πειραματικής Οργανικής Χημείας 2»

Καλούνται οι φοιτητές/φοιτήτριες που θα παρακολουθήσουν το εργαστήριο «Πειραματική Οργανική Χημεία-2» του 5ου εξαμήνου, να εγγραφούν υποχρεωτικά στο e-class του εργαστηρίου που έχει δημιουργηθεί με τίτλο «Πειραματική Οργανική Χημεία-2 - Ακαδημαϊκό έτος 2021-22» μέχρι την Τετάρτη 29 Σεπτεμβρίου 2021 (ανελαστικά).

Οι ανακοινώσεις για την λειτουργία του εργαστηρίου (ομάδες φοιτητών, εργαστηριακές ασκήσεις κ.α.) θα αναρτώνται μόνο στο e-class του εν λόγω μαθήματος.

ΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΓΡΑΦΤΟΥΝ ΣΤΟ ECLASS ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ

Θεόδωρος Τσέλιος

Γεράσιμος Τσιβγούλης

Τηλέφωνο (+302610) 996202 & 996205 (προπτυχιακά), 996203 & 996204 (μεταπτυχιακά)