ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ e-class ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ «ΦΥΣΙΚΕΣ ΔΙΕΡΓΑΣΙΕΣ ΧΗΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ»

Καλούνται οι φοιτητές/-ήτριες που επιθυμούν να επιλέξουν το μάθημα περιορισμένης επιλογής «Φυσικές Διεργασίες Χημικής Τεχνολογίας» να εγγραφούν  στη σελίδα e-class του μαθήματος (upatras eclass | ΦΥΣΙΚΕΣ ΔΙΕΡΓΑΣΙΕΣ ΧΗΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟ...), προκειμένου να ενημερώνονται για τη διδασκαλία και την εργαστηριακή εξάσκηση.

Επισημαίνεται πως οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές/-ήτριες θα πρέπει να δηλώσουν τη συμμετοχή τους στο εργαστήριο, μέχρι την Παρασκευή 01/08/2021, σύμφωνα με τις οδηγίες που δίνονται στην σελίδα e-class του μαθήματος.

Οι διδάσκοντες

ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ - ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Ανανέωση εγγραφών χειμερινού εξαμήνου 2021-2022 Προπτυχιακών Προγραμμάτων Σπουδών
Aνανέωση του χειμερινού εξαμήνου μεταπτυχιακών φοιτητών και υποψηφίων διδακτόρων