Βιοχημεία 3

Γνωρίζεται στους φοιτητές του Τμήματος Χημείας, που παρακολούθησαν το μάθημα Βιοχημεία-3 ότι, για το μέρος της ύλης που διδάχτηκε από τον υπογράφοντα, υπάρχουν δύο επιλογές εξέτασης:

1. Εξέταση στις 7/2/18, σύμφωνα με το πρόγραμμα της εξεταστικής, σε θέματα ανάπτυξης.
  2. Εξέταση με παρουσιάσεις θεμάτων από τη διδαχθείσα ύλη, που θα πραγματοποιηθεί σε δύο ομάδες στις 14/2/18 και 16/2/18. Τα θέματα παρουσίασης, η ώρα και η αίθουσα θα ανακοινωθούν έγκαιρα. Καλούνται οι φοιτητές που επιθυμούν να λάβουν μέρος σε αυτή την εξέταση να ενημερώσουν άμεσα με e-mail τον υπογράφοντα, όπως και για την ημερομηνία που επιθυμούν, λαμβάνοντας υπόψιν ότι θα πρέπει να υπάρχει περίπου ισοκατανομή στις δύο ημερομηνίες.

Ο Διδάσκων

Α. ΑΛΕΤΡΑΣ

Τηλέφωνο (+302610) 996202 & 996205 (προπτυχιακά), 996203 & 996204 (μεταπτυχιακά)