Εξετάσεις μαθήματος "Εισαγωγή στην Διοίκηση και οργάνωση επιχειρήσεων για Μηχανικούς και Επιστήμονες "

Ενημερώνουμε τους φοιτητές του Τμήματος που θα εξεταστούν στο μάθημα "Διοίκηση Επιχειρήσεων " ότι η εξέταση του μαθήματος θα γίνει στις 29/1/2018 ημέρα Δευτέρα και ώρα 16.00-18.00. Οι αίθουσες διδασκαλίας που έχουν διατεθεί για την εξέταση του μαθήματος είναι το ΑΘΕ12 και το ΑΑ (Αμφιθέατρο της Πρυτανείας).

Για οποιαδήποτε διευκρίνηση ή πληροφορία παρακαλούμε απευθυνθείτε στη διδάσκουσα κ.Ελένη Καρφάκη στο τηλ.6906221321 ή στο email:  Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Τηλέφωνο (+302610) 996202 & 996205 (προπτυχιακά), 996203 & 996204 (μεταπτυχιακά)