Παρουσιάσεις προπτυχιακών διπλωματικών εργασιών

Η παρουσίαση των Πτυχιακών Εργασιών των προπτυχιακών φοιτητών του Τμήματος Χημείας, προγραμματίζεται για τις 17 Ιανουαρίου και 20, 21 και 22 Φεβρουαρίου 2018.

Οι φοιτητές θα πρέπει:

α) να καταθέσουν μέχρι την Τρίτη 16 Ιανουαρίου ή Πέμπτη 15 Φεβρουαρίου, ώρα 12:00 (ΑΝΕΛΑΣΤΙΚΑ) στη Γραμματεία του Τμήματος δυο ανάτυπα της πτυχιακής τους εργασίας, με το συνοδευτικό έγγραφο από τον επιβλέποντα, με τον ακριβή τίτλο της πτυχιακής (εφ’ όσον δεν έχει ήδη κατατεθεί) και

β) να ενημερώσουν την επιτροπή πτυχιακών εργασιών με μήνυμα στη διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  για τα ακόλουθα στοιχεία:

1. Προτιμητέα ημέρα και ώρα παρουσίασης κατόπιν συνεννόησης με τον επιβλέποντα.
  2. Ονοματεπώνυμο και Αριθμό Μητρώου του φοιτητού
  3. Τίτλο πτυχιακής εργασίας
  4. Ονοματεπώνυμο επιβλέποντα

Για να βοηθηθούμε στη μορφοποίηση και παρουσίαση του τελικού προγράμματος των παρουσιάσεων, παρακαλούμε η ενημέρωσή σας να έχει την ακόλουθο μορφή (με κόκκινο η προτιμητέα ώρα παρουσίασης, πουθενά ΚΕΦΑΛΑΙΑ):

Αγγελόπουλος Γεώργιος, Α.Μ. ΧΧΧΧ

Τίτλος: Μελέτη πρωτεϊνών συμπληρώματος

Επιβλέπον μέλος ΔΕΠ: Παπαδοπούλου Μαρία

Τηλέφωνο (+302610) 996202 & 996205 (προπτυχιακά), 996203 & 996204 (μεταπτυχιακά)