Εργαστήριο Βιοχημείας

1. Γνωρίζεται στους φοιτητές του Τμήματος Χημείας ότι η γραπτή εξέταση του εργαστηρίου Βιοχημείας για τους επί πτυχίο φοιτητές θα πραγματοποιηθεί τη Τρίτη 16/1/18, ώρα 9-11, αίθ. ΑΘΕ10. Υπενθυμίζεται ότι οι φοιτητές, που ασκήθηκαν κατά το εαρινό εξάμηνο 2013, 2014 και 2015 στο εργαστήριο, θα έχουν επιπλέον 30 λεπτά για επεξεργασία αποτελεσμάτων κάποιας από τις ασκήσεις που πραγματοποίησαν. Για το λόγο αυτό θα πρέπει να φέρουν μαζί τους κομπιουτεράκι.
  2. Γνωρίζεται επίσης ότι η πρακτική εξέταση στο εργαστήριο για επί πτυχίο φοιτητές θα πραγματοποιηθεί τελικά στο διάστημα από 20-23/2/18. Η ακριβής ημέρα και ώρα διεξαγωγής, όπως και ποιοί φοιτητές θα έχουν δικαίωμα συμμετοχής, θα γνωστοποιηθεί έγκαιρα με νεώτερη ανακοίνωση

Από το Εργαστήριο Βιοχημείας

Τηλέφωνο (+302610) 996202 & 996205 (προπτυχιακά), 996203 & 996204 (μεταπτυχιακά)