Επιλέξτε τη γλώσσα σας

Ενημέρωση για τη λειτουργία της Boutique του Πανεπιστημίου Πατρών

Αγαπητοί/ές φοιτητές / φοιτήτριες,

Σας ενημερώνουμε για την πρόσφατη έναρξη λειτουργίας δύο νέων καταστημάτων, στο πάρκο ειρήνης στην Πανεπιστημιούπολη στο Ρίο.

Α) Το κατάστημα αναμνηστικών ειδών και δώρων του Πανεπιστημίου μας "UPstore", ενώνει προπτυχιακούς - μεταπτυχιακούς - διδακτορικούς φοιτητές, φοιτητές προγραμμάτων Erasmus, όλη την ακαδημαϊκή μας κοινότητα και το δίκτυο αποφοίτων μας σε δεκάδες χώρες του εξωτερικού.
Ας στηρίξουμε όλοι μας αυτή την προσπάθεια. Σε κάθε σπίτι φοιτητή μας, αποφοίτου μας, εργαζόμενου και διδάσκοντα ας υπάρχει ένα αναμνηστικό από το Πανεπιστήμιο της καρδιάς μας!

Β) Το κατάστημα: "sUPport" αφορά προϊόντα τεχνολογίας και την τεχνική υποστήριξη (service) στις ηλεκτρονικές συσκευές που όλοι μας καθημερινά χρησιμοποιούμε (Η/Υ,  κινητή τηλεφωνία, κτλ.).
Οι φοιτητές και οι φοιτήτριες μας, έχουν προνομιακές τιμές σε όλες τις παρεχόμενες υπηρεσίες (service) και προσφορές σε επιλεγμένα προϊόντα.

*Σύντομα θα λειτουργήσει και e - shop (1964.gr)

Τηλέφωνο (+302610) 996202, 996203, 996204, 996205