ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΦΟΙΤΗΤΕΣ

Ενημερώνουμε τους επί πτυχίω φοιτητές του Τμήματός μας, πως η πλατφόρμα του Ψηφιακού Άλματος θα παραμείνει ανοικτή για δηλώσεις χειμερινών μαθημάτων ακαδ. έτους 2020-21, από 25.5.2021 έως και 4.6.2021.

Παρακαλούμε για την έγκαιρη δήλωση των μαθημάτων στα οποία οι επί πτυχίω φοιτητές σκοπεύουν να εξεταστούν στην προσεχή εξεταστική περίοδο ώστε να μπορέσει να καταχωρισθεί βαθμός.

Από τη Γραμματεία

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021

Υποβολή “σκαναρισμένου” χειρογράφου σε εξέταση μαθήματος με χρήση της εφαρμογής Office Lens