Κατ' εξαίρεση μετεγγραφές/μετακινήσεις ακαδ. έτους 2020-2021 - β' φάση

Σύμφωνα με το υπʼ αριθ. 52077/Ζ1/11.05.2021 έγγραφο  του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων με θέμα "Κατ' εξαίρεση μετεγγραφές/μετακινήσεις ακαδ. έτους 2020-2021 - β' φάση", θα ανοίξει την επόμενη εβδομάδα η πλατφόρμα του ΥΠΑΙΘ για την υποβολή της βʼ φάσης αιτήσεων κατʼ εξαίρεση μετεγγραφής/μετακίνησης από τους δικαιούχους φοιτητές.

Έχει καταβληθεί κάθε δυνατή προσπάθεια ώστε τα στοιχεία των φοιτητών του Ιδρύματός μας να είναι διαθέσιμα, ηλεκτρονικά, στην εν λόγω πλατφόρμα.

Για την αναφορά τυχόν προβλημάτων που προκύπτουν κατά την υποβολή αιτήσεων μετεγγραφής όπως π.χ αδυναμία σύνδεσης στο Ηλεκτρονικό Σύστημα Μετεγγραφών του Υπουργείου επειδή τα απαραίτητα στοιχεία είναι ανεπαρκή ή μη έγκυρα ή δεν περιλαμβάνονται στα διαθέσιμα αρχεία, οι δικαιούχοι φοιτητές θα απευθύνονται στη Γραμματεία του Τμήματος ( ή ) και θα μας αποστέλλουν συμπληρωμένο το επισυναπτόμενο excel αρχείο με τα στοιχεία τους έτσι ώστε το Τμήμα Δικτύων να προχωρήσει στην ενημέρωση/διόρθωση των στοιχείων αυτών.

Από τη Γραμματεία

Ανανέωση εγγραφής - Δηλώσεις μαθημάτων

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΑΡΙΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2020-21

ΔΗΛΩΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΣ 2020-21