Μετακίνηση Φοιτητών για Σίτιση

Σας διαβιβάζουμε το συνημμένο έγγραφο του Υφυπουργού Ανώτατης Εκπαίδευσης κ. Συρίγου, με υπόδειγμα βεβαίωσης που αφορά στην μετακίνηση των φοιτητών για σίτιση  με τις ακόλουθες διευκρινίσεις:

• Ώρες προβλεπόμενης προσέλευσης στο χώρο σίτισης: σύμφωνα με το πρόγραμμα του εστιατορίου που σιτίζεται ο φοιτητής
  • Χρονικό διάστημα ισχύος της βεβαίωσης: σύμφωνα με το χρονικό διάστημα ισχύος των μέτρων κατά τα αναφερόμενα στις σχετικές εγκυκλίους
  • Τα στοιχεία των φοιτητών συμπληρώνονται  από τους ίδιους τους φοιτητές και υπογράφουν( κάτω αριστερά της βεβαίωσης) για την ακρίβεια των στοιχείων που δηλώνουν

Επισημαίνεται ότι η βεβαίωση εκδίδεται με υπογραφή του Προϊσταμένου του Τμήματος, ΜΟΝΟ για τη συγκεκριμένη Εστία που έχει δικαίωμα σίτισης ο φοιτητής.

Οι βεβαιώσεις θα αποστέλλονται στο μόνο από το ιδρυματικό email και θα υπογράφονται  εφόσον φέρουν την υπογραφή του φοιτητή ή συνοδεύονται με Υπεύθυνη Δήλωση από το gov.gr για την ακρίβεια των αναγραφομένων στοιχείων.

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΔΗΛΩΣΗΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2021-22
ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΔΗΛΩΣΗΣ ΕΑΡΙΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2021-22 ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ
ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜAΤΑ