Επιλέξτε τη γλώσσα σας

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2017

Ενημερώνουμε τους επί Πτυχίω φοιτητές του Τμήματος ότι η πλατφόρμα του Ψηφιακού Άλματος θα παραμείνει ανοικτή από σήμερα Δευτέρα 14/5/2018  έως και την Παρασκευή 1/6/2018 για να δηλώσουν τα μαθήματα χειμερινού εξαμήνου ακαδ. έτους 2017-18 που επιθυμούν να εξεταστούν στην προσεχή εξεταστική περίοδο.

ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΡΕΧΟΝΤΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

- Οι επί πτυχίω φοιτητές του τρέχοντος προγράμματος, μπορούν να δηλώσουν όλα τα μαθήματα χειμερινών εξαμήνων που οφείλουν.
  Ειδικότερα, ισχύουν και για τους επί πτυχίω τα εξής:

Επιλέγουν :

1. 2 από τα 3 Χημικά μαθήματα περιορισμένης επιλογής
  2. 1 ή 2 από 9 μαθήματα ελεύθερης επιλογής (Σύνολο 10 Π.Μ.)

ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ  ΣΠΟΥΔΩΝ  1999-2009

- Οι φοιτητές μπορούν να δηλώσουν όσα από τα μαθήματα των χειμερινών εξαμήνων οφείλουν, χωρίς κανένα περιορισμό.

ΠΡΟΣΟΧΗ

• Όταν γίνει η δήλωση μαθημάτων, βγείτε από το σύστημα και ξαναμπείτε, να επιβεβαιώσετε ότι το σύνολο των μαθημάτων που επιθυμείτε είναι δηλωμένα.
  • Έγκυρη θεωρείται η τελευταία δήλωση που υποβάλει ο φοιτητής. Αν έχει υποβάλλει  ήδη μία και προσπαθήσει να κάνει καινούργια δήλωση με προσθήκη κάποιου μαθήματος, θα πρέπει να συμπεριλάβει και πάλι τα μαθήματα που είχε δηλώσει στην προηγούμενη δήλωση.
    Η δήλωση μαθημάτων για να είναι έγκυρη, πρέπει να γίνει στην ηλεκτρονική γραμματεία του Ψ.Α (https://progress.upatras.gr)  και όχι σε άλλη πλατφόρμα.
  • Αν δεν γίνει δήλωση, ο φοιτητής δεν θα μπορέσει να συμμετάσχει στις εξεταστικές Ιουνίου-Σεπτεμβρίου και να καταχωρηθεί βαθμός.

{module 442}

Must read - Σημαντικές ανακοινώσεις!

Αίθουσα συνεδριάσεων
Αίθουσα πολυμέσων
Υπολογιστικό κέντρο
Αίθουσα σεμιναρίων