ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΕΣ 2016-2017

Σας ενημερώνουμε ότι  εστάλη από το Υπουργείο Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων,  η ονομαστική κατάσταση με τους αιτούντες μετεγγραφή στο Τμήμα  Χημείας, για το ακαδ. έτος 2016-2017 , σύμφωνα με το Ν.3153/2016.

Επισυνάπτεται σχετική εγκύκλιος με τα δικαιολογητικά που πρέπει να κατατεθούν  στη Γραμματεία για έλεγχο,  προκειμένου να  εγκριθούν οι μετεγγραφές και να ολοκληρωθεί η διαδικασία.

Oι φοιτητές θα πρέπει να κάνουν και ηλεκτρονική αίτηση προεγγραφής από το portal (http://proeggrafes.upatras.gr).

Προς αποφυγή ταλαιπωρίας, σας ενημερώνουμε ότι σύμφωνα με απόφαση της Γ.Σ των φοιτητών του Τμήματος  Χημείας,  έχει εξαγγελθεί κατάληψη στο Τμήμα για τις 15 και 16 Νοεμβρίου 2016.

ΑΠΟ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Τηλέφωνο (+302610) 996202 & 996205 (προπτυχιακά), 996203 & 996204 (μεταπτυχιακά)