Εγγραφή υποψηφίων διδακτόρων μέσω ηλεκτρονικής γραμματείας

Σας ενημερώνουμε ότι από το ακαδημαϊκό έτος 2015-16 εισέρχονται πλέον στο ψηφιακό άλμα και οι μεταπτυχιακές σπουδές για την απόκτηση Διδακτορικού Διπλώματος.

Έτσι οι υποψήφιοι διδάκτορες αφού λάβουν έγκριση της αίτησης υποψηφιότητάς τους για συνέχιση των σπουδών τους στο Διδακτορικό Κύκλο Σπουδών από τη Γ.Σ.Ε.Σ. του Τμήματος, θα εισέρχονται υποχρεωτικά  στο ακόλουθο link προκειμένου να υποβάλλουν τα προσωπικά τους στοιχεία και να ολοκληρώσουν την εγγραφή τους.

Επίσης κατά την είσοδό τους στο σύστημα θα πρέπει να κάνουν και δήλωση της διδακτορικής τους διατριβής.

Για οποιαδήποτε απορία μπορείτε να επικοινωνείτε με τη Γραμματεία του Τμήματος.

Από τη Γραμματεία

τηλ.: 997101

Τηλέφωνο (+302610) 996202 & 996205 (προπτυχιακά), 996203 & 996204 (μεταπτυχιακά)