Ανακοίνση για το Σεμινάριο Υγείας και Ασφάλειας

Σας ενημερώνουμε πως το Σεμινάριο Υγιεινής & Ασφάλειας για τους πρωτοετείς μεταπτυχιακούς φοιτητές και υποψήφιους διδάκτορες θα διεξαχθεί από 15 Ιουνίου έως 21 Ιουλίου 2020  ως εξής:

• Aνάρτηση προς μελέτη των διαλέξεων των εκπαιδευτών στην πλατφόρμα eclass.upatras.gr στις 15 Ιουνίου 2020
  • Αξιολόγηση γνώσεων Μεταπτυχιακών Φοιτητών και Υποψήφιων Διδακτόρων απομακρυσμένα μέσω ηλεκτρονικής πλατφόρμας στις 20 και 21 Ιουλίου 2020

Οι Μεταπτυχιακοί Φοιτητές και οι Υποψήφιοι Διδάκτορες που υποχρεούνται να παρακολουθήσουν το σεμινάριο θα πρέπει:

• Να εγγραφούν στη πλατφόρμα eclass.upatras.gr στο μάθημα “ΥΓΙΕΙΝΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ” με κωδικό MED980 που βρίσκεται στα μεταπτυχιακά μαθήματα του Τμήματος Ιατρικής
  • να μελετήσουν το εκπαιδευτικό υλικό που θα αναρτηθεί εκεί στις 15/6 και θα είναι συνέχεια διαθέσιμο
  • να περατώσουν επιτυχώς την απομακρυσμένη αξιολόγηση στις 20 και 21/7

Η λήψη βεβαίωσης επιτυχούς περάτωσης του σεμιναρίου πιστοποιείται από την εγγραφή στο μάθημα στο eclass και την επιτυχή περάτωση της απομακρυσμένης αξιολόγησης

Οδηγίες, διευκρινίσεις, απορίες επί του σεμιναρίου και της αξιολόγησης θα αναρτώνται στην πλατφόρμα eclass.