Επείγουσα ανακοίνωση για το 1ο Σεμινάριο Προόδου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας υπενθυμίζουμε ότι για τη παρουσίαση του 1ου σεμιναρίου προόδου που αφορά το μάθημα "Βιβλιογραφική Επισκόπηση και Ερευνητική Μεθοδολογία" θα πρέπει να κατατίθεται στη Γραμματεία ΠΡΩΤΑ ο ορισμός του Επιβλέποντα και του θέματος για το συγκεκριμένο μεταπτυχιακό φοιτητή προκειμένου να εγκριθεί από τη Γ.Σ.Ε.Σ.

Σύμφωνα με τον κανονισμό μεταπτυχιακών σπουδών ο ορισμός του επιβλέποντα πραγματοποιείται εντός του 1ου διμήνου από την εγγραφή του μεταπτυχιακού φοιτητή.

Παρακαλείσθε για τη έγκαιρη εφαρμογή των παραπάνω καθώς πλέον το πρωτόκολλο λειτουργεί μόνο ψηφιακά.

Από τη Γραμματεία

Ειρήνη Τσόγκα

Υπεύθυνη στα Μεταπτυχιακά Προγράμματα

τηλ.: 2610-997101

e-mail.: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Τηλέφωνο (+302610) 996202 & 996205 (προπτυχιακά), 996203 & 996204 (μεταπτυχιακά)