Για φοιτητές/φοιτήτριες που δεν προσήλθαν στις εξετάσεις Φυσικοχημείας (ΦΧ)2, ΦΧ3, και ΦΨ4 λόγω νόσησης με COVID-19

Παρακαλούνται όποιος/όποια φοιτήτρια δεν προσήλθε στις εξετάσεις Φυσικοχημείας 2, Φυσικοχημείας 3 και Φυσικοχημείας 4 λόγω νόσησης με COVID-19, να στείλει email στο Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. μέχρι την Τρίτη 20 Σεπτεμβρίου 6 μμ για να μπορέσει να προσέλθει στις εξετάσεις που θα πραγματοποιηθούν την Τρίτη 27 Σεπτεμβρίου, 10:00 - 13:00, στο γραφείο του κ. Ντάλα, το οποίο βρίσκεται στο Νότιο Κτήριο, στον 1ο όροφο.

Τηλέφωνο (+302610) 996202 & 996205 (προπτυχιακά), 996203 & 996204 (μεταπτυχιακά)