Σημαντικές ανακοινώσεις

Εξετάσεις Εργαστηρίων Αναλυτικής Χημείας 1

Καλούνται όλοι οι φοιτητές  του A’ έτους καθώς και οι φοιτητές που έχουν εκκρεμότητες με τη θεωρία του εργαστηρίου (οποιεσδήποτε ασκήσεις) να προσέλθουν για εξέταση την Πέμπτη 9/6/2022 στο ΑΘΕ 10 σύμφωνα με το ακόλουθο πρόγραμμα:

16:45-18:00     Α΄ έτος

18:30-19:30     Β’, Γ’, Δ’ έτος και επί πτυχίω

ΠΡΟΣΟΧΗ! Οι φοιτητές θα πρέπει να έχουν μαζί τους το πάσο τους και αριθμομηχανή.

Εξετάσεις Εργαστηρίων Αναλυτικής Χημείας 2

Καλούνται οι επι πτυχίω φοιτητές που δεν έχουν άλλες υποχρεώσεις για το πτυχίο τους εκτός από τη θεωρία του εργαστηρίου Αναλυτικής Χημείας 2 να δηλώσουν την επιθυμία τους να εξεταστούν στον ακόλουθο σύνδεσμο μέχρι 10/6/2022: