Σημαντικές ανακοινώσεις

Επαναληπτικές Εξετάσεις (ΧΗΜΕΙΑ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ Ι-ΙΙ, ΧΗΜΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ, ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΙΑ)

Αγαπητοί φοιτητές/τριες

Οι επαναληπτικές εξετάσεις στα μαθήματα ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ – ΟΙΝΟΛΟΓΙΑ Ι, ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ – ΟΙΝΟΛΟΓΙΑ ΙΙ, ΧΗΜΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΙΑ θα διεξαχθούν την Πέμπτη, 24/2/2022, 12:00 – 15:00 στην αίθουσα ΧΗ8, Νέο Κτήριο Χημείας. Οι εξετάσεις αφορούν ΜΟΝΟ τους φοιτητές που αποδεδειγμένα δεν μπόρεσαν να συμμετέχουν στις εξετάσεις λόγω νόσησης covid-19 ή αδυναμία μετακίνησης λόγω κακοκαιρίας.

Οι διδάσκοντες