Σημαντικές ανακοινώσεις

ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ “Συνθετική Οργανική Χημεία” ΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΑΝ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΛΟΓΩ COVID

Οι φοιτητές που αποδεδειγμένα νόσησαν με COVID-19 (και αυτοί που είχαν δυσκολία να μετακινηθούν λόγω της κακοκαιρίας που έπληξε το νομό Αττικής) κατά την εξεταστική περίοδο και δεν μπόρεσαν να εξεταστούν στο μάθημα “Συνθετική Οργανική Χημεία” μπορούν να προσέλθουν σε έκτακτη εξέταση του μαθήματος (μόνο για όσους το δικαιούνται) την Τρίτη 22.02.2022 και και ώρα 10:00- 13:00 στην αίθουσα ΧΒ3.

Εκ μέρους των διδασκόντων

Κ. Αθανασόπουλος