Σημαντικές ανακοινώσεις

ΧΗΜΙΚΕΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΕΣ - ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

Αγαπητές/-οί φοιτήτριες/-ές,

Για τους φοιτητές που αποδεδειγμένα δεν μπορούσαν να συμμετέχουν στις εξετάσεις λόγω νόσησης COVID-19, οι συμπληρωματικές εξετάσεις για το μάθημα Χημικές Βιομηχανίες (Ανόργανες και Οργανικές) του τρέχοντος προγράμματος σπουδών, καθώς και των αντίστοιχων μαθημάτων των προηγούμενων προγραμμάτων σπουδών,  θα πραγματοποιηθούν τη Δευτέρα, 21/02/2022, ώρα 15:00, στην αίθουσα ΒΧ3.

Επισημαίνεται πως οι φοιτητές θα πρέπει να φέρουν αποδεικτικό/-ά που θα επιβεβαιώνει/-ουν πως δεν μπορούσαν να συμμετέχουν στην αρχική εξέταση λόγω νόσησης COVID-19.

Καλή επιτυχία

Οι διδάσκοντες