Σημαντικές ανακοινώσεις

Επαναληπτική εξέταση του μαθήματος “ΓΕΝΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ” για φοιτητές/τριες που δεν προσήλθαν στην κανονική εξέταση λόγω COVID-19 ή/και δυσκολίας μετακίνησης λόγω κακοκαιρίας

Αγαπητοί φοιτητές/τριες

Ανακοινώνεται ότι η επαναληπτική εξέταση για όσους νόσησαν, είτε είχαν πρόβλημα μετακίνησης λόγω κακοκαιρίας κατά τη διάρκεια της κανονικής εξεταστικής περιόδου Φεβρουαρίου 2022 για το μάθημα “ΓΕΝΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ”, θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη, 22 Φεβρουαρίου 2022, 9.00-12.00 στην αίθουσα ΧΗ8, Νέο Κτήριο Χημείας.

Με εκτίμηση,

Ο διδάσκων