Σημαντικές ανακοινώσεις

Οργανική Χημεία Λειτουργικών Ομάδων Ι

Καλούνται οι επί πτυχίο φοιτητές/τριες που θα εξεταστούν στο μάθημα «Οργανική Χημεία Λειτουργικών Ομάδων Ι» στην εξεταστική περίοδο του Φεβρουαρίου 2022 (δια ζώσης εξέταση την Δευτέρα 14/02/2022 στις 12:00 – 15:00, AΘE 10, ΧΗ7, ΧΗ8), μέχρι στις 11 Φεβρουαρίου 2022 να γραφτούν στην πλατφόρμα https://exams.eclass.upatras.gr/ στο εν λόγω μάθημα με τίτλο «Οργανική Χημεία Λειτουργικών Ομάδων Ι (Εξεταστική Περίοδος Φεβρουαρίου 2022) (ΧΟ202)» που έχει δημιουργηθεί, όπου και θα αναρτώνται οι ανακοινώσεις για την εξέταση του μαθήματος.

Παρακαλούμε όπως γραφτούν στην εν λόγω πλατφόρμα ΜΟΝΟ οι επί πτυχίω φοιτητές/τριες που θα συμμετάσχουν στην δια ζώσης εξέταση του μαθήματος.

Οι διδάσκοντες

Θεόδωρος Τσέλιος