Εξετάσεις στη Γαλλική γλώσσα, περιόδου Σεπτεμβρίου 2021

Σας ενημερώνω ότι για τις εξετάσεις στη Γαλλική γλώσσα και ορολογία για την εξεταστική περίοδο Σεπτεμβρίου 2021, ισχύουν τα παρακάτω:

Οι εξετάσεις

Για το επίπεδο Γαλλικά 1 θα γίνουν το Σάββατο 18 Σεπτεμβρίου 2021 και ώρες 09:00΄- 11:00΄.

Για το επίπεδο Γαλλικά 2 θα γίνουν το Σάββατο 18 Σεπτεμβρίου 2021 και ώρες 11:00΄- 13:00΄

Για το επίπεδο Γαλλικά 3 θα γίνουν το Σάββατο 18 Σεπτεμβρίου 2021 και ώρες 13:00΄- 15:00΄

Για το επίπεδο Γαλλικά 4 θα γίνουν το Σάββατο 18 Σεπτεμβρίου 2021 και ώρες 15:00΄- 17:00΄

Το link θα γνωστοποιηθεί έγκαιρα μέσω του eclass ώστε οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές να συμμετάσχουν στην εξ αποστάσεως εξέταση.

Υ.Γ. Οι ενδιαφερόμενοι να εξεταστούν φοιτητές καλούνται και πρέπει να είναι εγγεγραμμένοι στο eclass του μαθήματος όπου η εγγραφή είναι ανοικτή και ελεύθερη.

Ο Διδάσκων, Δρ. Ανδρέας Βελισσάριος

Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.