ΧΗΜΙΚΕΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΕΣ (Ανόργανες) - ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ (ΙΟΥΛΙΟΣ 2021)

Όπως έχει ανακοινωθεί, η εξέταση του μαθήματος ΧΗΜΙΚΕΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΕΣ θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη, 01/07/2021.

Οι φοιτητές που επιθυμούν να εξεταστούν θα πρέπει να έχουν δηλώσει το μάθημα στην Ηλεκτρονική Γραμματεία του Ψηφιακού Άλματος (progress).

Για να συμμετέχουν στις εξετάσεις της ύλης των Ανόργανων Χημικών Βιομηχανιών, οι φοιτητές θα πρέπει να έχουν ενεργοποιήσει τον ιδρυματικό λογαριασμό του email τους και να έχουν κάνει την ηλεκτρονική Αίτηση-Δήλωσή τους για συμμετοχή στις εξ αποστάσεως εξετάσεις στην πλατφόρμα του https://exams.eclass.upatras.gr/modules/auth/registration.php και στη συνέχεια να εγγραφούν στις εξετάσεις του μαθήματος Χημικές Βιομηχανίες (Ανόργανες Βιομηχανίες) _ Εξεταστική περίοδος Ιούλιος 2021 στην σελίδα Εxams Upatras | Πλατφόρμα εξ αποστάσεως εξετάσεων Πανεπιστημίου Πατρών | Χημικές Βιομηχανίες (Ανόργανες Β...

Στην ίδια σελίδα θα πρέπει να εγγραφούν και οι φοιτητές που επιθυμούν να εξεταστούν στο μάθημα ΑΝΟΡΓΑΝΕΣ ΧΗΜΙΚΗΕΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΕΣ.

Η καταληκτική ημερομηνία εγγραφής στις εξετάσεις είναι η Δευτέρα, 28/06/2021.

Ο διδάσκων

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021

Υποβολή “σκαναρισμένου” χειρογράφου σε εξέταση μαθήματος με χρήση της εφαρμογής Office Lens