ΧΗΜΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ 1 - ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ (ΙΟΥΝΙΟΣ 2021)

Όπως έχει ανακοινωθεί, η εξέταση του μαθήματος ΧΗΜΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ 1 θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη, 30/06/2021, ώρα 17:00.

Οι φοιτητές που επιθυμούν να εξεταστούν θα πρέπει να έχουν δηλώσει το μάθημα στην Ηλεκτρονική Γραμματεία του Ψηφιακού Άλματος (progress).

Για να συμμετέχουν στις εξετάσεις, οι φοιτητές θα πρέπει να έχουν ενεργοποιήσει τον ιδρυματικό λογαριασμό του email τους και να έχουν κάνει την ηλεκτρονική Αίτηση-Δήλωσή τους για συμμετοχή στις εξ αποστάσεως εξετάσεις στην πλατφόρμα του https://exams.eclass.upatras.gr/modules/auth/registration.php και στη συνέχεια να εγγραφούν στις εξετάσεις του μαθήματος ΧΗΜΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ 1 (Εξεταστική περίοδος Ιουνίου 2021) στην σελίδα Εxams Upatras | Πλατφόρμα εξ αποστάσεως εξετάσεων Πανεπιστημίου Πατρών | Χημική Τεχνολογία 1 (εξεταστική....

Η καταληκτική ημερομηνία εγγραφής στις εξετάσεις είναι η Δευτέρα, 28/06/2021.

Οι διδάσκοντες

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021

Υποβολή “σκαναρισμένου” χειρογράφου σε εξέταση μαθήματος με χρήση της εφαρμογής Office Lens