ΗΜΕΡΙΔΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ERASMUS+

Αγαπητοί/τές φοιτητές/τριες σας ενημερώνουμε ότι την ΔΕΥΤΕΡΑ 25.02.2019 και ώρα 10:00 θα γίνει από την ομάδα του Τμήματος Διεθνών Σχέσεων του Πανεπιστημίου μας αναλυτική ενημέρωση για τις δράσεις “studies” (μετακίνηση για σπουδές) και “placements” (μετακίνηση για πρακτική άσκηση) για το ακαδημαϊκό έτος 2019-2020.

Όσοι ενδιαφέρεστε να μετακινηθείτε κάνοντας χρήση των παραπάνω δράσεων θα έχετε την ευκαιρία να ενημερωθείτε διεξοδικά στην ημερίδα.

Επίσης θα ακολουθήσει σε μεταγενέστερο χρόνο (θα ανακοινωθεί στις αρχές Μαρτίου) και εσωτερική ενημέρωση στο Τμήμα Χημείας για τους ενδιαφερόμενους φοιτητές από τον Συντονιστή ERASMUS+.

Ο Συντονιστής ERASMUS+ του Τμήματος Χημείας

Κ. Αθανασόπουλος

Αναπλ. Καθηγητής

Τηλέφωνο (+302610) 996202 & 996205 (προπτυχιακά), 996203 & 996204 (μεταπτυχιακά)