Εργαστήριο Πειραματικής Οργανικής Χημείας 2

Καλούνται οι φοιτητές που θα παρακολουθήσουν το εργαστήριο του μαθήματος «Συνθετική Οργανική Χημεία - Πειραματική Χημεία 2» του 5ου εξαμήνου, να εγγραφούν υποχρεωτικά στο e-class του εργαστηρίου που έχει δημιουργηθεί με τίτλο «Εργαστήριο Πειραματικής Οργανικής Χημείας 2 - Ακαδημαϊκό έτος 2020-21» μέχρι στις 25 Σεπτεμβρίου 2020, προκειμένου να παρακολουθήσουν τις εξ αποστάσεως διαλέξεις επί της θεωρίας των εργαστηριακών ασκήσεων που θα πραγματοποιηθούν.

Οι προσκλήσεις-ανακοινώσεις για την λειτουργία του εργαστηρίου (ομάδες φοιτητών, εργαστηριακές ασκήσεις κ.α.) θα αναρτώνται μόνο στο e-class του εν λόγω μαθήματος.

Θεόδωρος Τσέλιος

Γεράσιμος Τσιβγούλης