[ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ] ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ

Σας γνωρίζουμε ότι η τελετή ορκωμοσίας προπτυχιακών φοιτητών  θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 27 Μαρτίου 2018 και ώρα 16:00, στο Αμφιθέατρο AA’ Κτιρίου Διοίκησης στην Πρυτανεία του Πανεπιστημίου Πατρών. Οι αιτήσεις για την ορκωμοσία θα υποβάλλονται καθημερινά  στη  Γραμματεία από 1-9/3/2018 και ώρα 12:00-13:00.

Επισυνάπτεται αίτηση ορκωμοσίας, Υπεύθυνη Δήλωση και Έντυπο της Ένωσης Ελλήνων Χημικών τα οποία θα πρέπει να συμπληρωθούν και να κατατεθούν στη Γραμματεία ή να υποβληθούν στο email: (για όσους δεν βρίσκονται στην Πάτρα)

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να βρίσκονται στο χώρο τουλάχιστον 30 λεπτά πριν από την έναρξη της τελετής, προκειμένου να περιενδυθούν την τήβεννο.

Aπό τη  Γραμματεία

Attachments:
Download this file (ΕΝΤΥΠΑ ΓΙΑ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ.pdf)ΕΝΤΥΠΑ ΓΙΑ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ.pdf[ ]2018-03-05 13:38