ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΔΩΡΕΑΝ ΣΙΤΙΣΗΣ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΟ ΕΤΟΣ 2015-2016

ΘΕΜΑ: Σίτιση φοιτητών/τριών ακαδ. έτους 2015-2016

Γίνεται γνωστό στους φοιτητές/τριες που ενδιαφέρονται να σιτίζονται δωρεάν το ακαδημαϊκό έτος 2015-2016, να υποβάλλουν τα δικαιολογητικά τους από 07-07-2015 έως 16-10-2015.

Αρχικά οι φοιτητές/φοιτήτριες θα πρέπει να υποβάλλουν ηλεκτρονικά αίτηση στη διεύθυνση www.ddm.upatras.gr/sitisi που έχει ήδη ενεργοποιηθεί δίνοντας username/password που διαθέτουν και στη συνέχεια αφού εκτυπώσουν την αίτησή τους, να την καταθέσουν μαζί με τα αναφερόμενα δικαιολογητικά πλήρως ενημερωμένα:

1. από τους φοιτητές των τμημάτων της Πάτρας στη Διεύθυνση Φοιτητικής Μέριμνας του Πανεπιστημίου Πατρών (Θυρίδα-Ισόγειο Πρυτανείας) ή ταχυδρομικά στη διεύθυνση Πανεπιστήμιο Πατρών-Δ/νση Φοιτητικής Μέριμνας-Τμήμα Σίτισης-26500 Τηλ. 2610997968,969,976
  2. από τους φοιτητές των τμημάτων του Αγρινίου στο γραφείο Φοιτητικής Μέριμνας (Γ. Σεφέρη 2, Β’ κτίριο-κα Μαρία Στεργίου τηλ. 2641074169)

Δικαιολογητικά τα οποία δεν συνοδεύονται από εκτύπωση της ηλεκτρονικής αίτησης ή δεν είναι πλήρη, δεν γίνονται δεκτά.

Οι φοιτητές υποχρεούνται μέσω του ιδίου link να παρακολουθούν την αίτησή τους.