Αναθέσεις επικουρικού έργου

Σας ενημερώνουμε ότι οι νέες συμβάσεις  επικουρικού έργου θα έχουν ισχύ έως 31/12/2015.

Ημερομηνία συνεδρίασης Γενικής Συνέλευσης με Ειδική Σύνθεση είναι η  3/3-4-2015 (συμπληρώνεται στη παράγραφο 4 της σύμβασης).

Επίσης ημερομηνία σύμβασης (στην αρχή της σελίδας αναγράφεται η 1/10/2015).

Οι συμβάσεις θα πρέπει να αποστέλλονται στην Διεύθυνση Εκπαίδευσης και έρευνας τουλάχιστον 15 μέρες πριν την ημερομηνία έναρξης, ώστε να καταγραφούν  στο σύστημα ΕΡΓΑΝΗ τα στοιχεία των φοιτητών.

Προσοχή εάν κάποιος βρει δουλειά μέσα σ΄αυτό το χρονικό διάστημα θα πρέπει να γίνει διακοπή της σύμβασης.

Οι μεταπτυχιακοί φοιτητές θα καταθέσουν (και θα τις παραλάβουν αργότερα αφού υπογραφούν από τον Αναπληρωτή Πρυτάνεως κ.Καραμάνο) τις συμβάσεις τους στους εκπροσώπους των τριών Τομέων ως εξής:

Α΄Τομέας: κ.Γιαννακάκη Μαίρη

Β΄Τομέας: κ.Βαγενά Άρτεμις

Γ΄Τομέας: κ.Γιαννόπουλος Παναγιώτης

Όσοι δεν καταθέσουν τα απαιτούμενα έγγραφα μέχρι την ημερομηνία που ορίζεται, θα τα υποβάλουν μόνοι τους στην Οικονομική Υπηρεσία.

Επισυνάπτεται το έντυπο στοιχείων αποζημίωσης το οποίο θα συμπληρωθεί χειρόγραφα.

Η κατάθεση των συμβάσεων στη Γραμματεία από τους τρεις εκπροσώπους  θα πρέπει να γίνει έως και την Τρίτη  8/9/15 και ώρα  2.00μμ.