ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Για την ομαλότερη διεξαγωγή της εξεταστικής περιόδου Σεπτεμβρίου 2019 οι φοιτητές πρέπει να δηλώσουν τα μαθήματα για τα οποία επιθυμούν να προσέλθουν. Η διαδικασία είναι η ακόλουθη:

1. Ανοίγετε τη φόρμα συμμετοχής  εδώ
  2. Έισάγετε τα στοιχεία και το email σας (ΠΡΟΣΟΧΗ: δεν είναι απαραίτητο να είναι του Πανεπιστημίου αλλά να υπάρχει και να το παρακολουθείτε τακτικά)
  3. Επιλέξτε ΟΛΑ τα μαθήματα που επιθυμείτε να εξεταστείτε

ΠΡΟΣΟΧΗ:

• Η δήλωση συμμετοχής στις εξετάσεις είναι ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ από την υποχρεωτική εγγραφή μέσω της ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ.
  • Μελετήστε προσεκτικά το πρόγραμμα που έχει αναρτηθεί ώστε να είστε απόλυτα σίγουροι όταν δηλώνετε συμμετοχή σε κάποιο μάθημα αλλιώς είναι καλύτερο να αποφύγετε τη δήλωση σε αυτό.
  • Θα σας αποσταλεί σχετικό email επιβεβαίωσης της συμμετοχής και σύνδεσμος όπου θα έχετε τη δυνατότητα διόρθωσης της δήλωσης. ΜΗΝ ΥΠΟΒΑΛΕΤΕ νέα δήλωση.