Προώθηση Αθλητικών Δράσεων

Η Κοινωνική Μέριμνα του Πανεπιστημίου Πατρών σε συνεργασία με το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο, θα υλοποιήσει δράσεις Φυσικής Αγωγής (Γυμναστικής και Χορού).
Οι δράσεις θα απευθύνονται σε φοιτητές που έχουν χρόνια νοσήματα ή/και αναπηρία και θα πραγματοποιούνται στις αθλητικές εγκαταστάσεις του Πανεπιστημίου Πατρών στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο.

Συγκεκριμένα θα λειτουργήσουν τα παρακάτω προγράμματα:
• Τμήμα Γυμναστικής
• Τμήμα Χορού (παραδοσιακό, λαϊκό, έντεχνο, ξένο ρεπερτόριο)

Για περισσότερες πληροφορίες και δήλωση συμμετοχής μπορείτε να επισκεφθείτε τον παρακάτω σύνδεσμο:

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΔΗΛΩΣΗΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2021-22
ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΔΗΛΩΣΗΣ ΕΑΡΙΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2021-22 ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ
ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜAΤΑ
ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: ΔΠΜΣ «ΕΦΑΡMΟΣΜΕΝΗ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑ: ΚΛΙΝΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ, ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ, ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ»
Δηλώσεις μαθημάτων για το Διδακτορικό κύκλο σπουδών

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

Πρόγραμμα Εξετάσεων περιόδου Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2022