Προώθηση Αθλητικών Δράσεων

Η Κοινωνική Μέριμνα του Πανεπιστημίου Πατρών σε συνεργασία με το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο, θα υλοποιήσει δράσεις Φυσικής Αγωγής (Γυμναστικής και Χορού).
Οι δράσεις θα απευθύνονται σε φοιτητές που έχουν χρόνια νοσήματα ή/και αναπηρία και θα πραγματοποιούνται στις αθλητικές εγκαταστάσεις του Πανεπιστημίου Πατρών στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο.

Συγκεκριμένα θα λειτουργήσουν τα παρακάτω προγράμματα:
• Τμήμα Γυμναστικής
• Τμήμα Χορού (παραδοσιακό, λαϊκό, έντεχνο, ξένο ρεπερτόριο)

Για περισσότερες πληροφορίες και δήλωση συμμετοχής μπορείτε να επισκεφθείτε τον παρακάτω σύνδεσμο:

Τηλέφωνο (+302610) 996202 & 996205 (προπτυχιακά), 996203 & 996204 (μεταπτυχιακά)