Στεγαστικό επίδομα ακαδημαϊκού έτους 2020-2021

Σας προωθούμε το υπ΄ αρίθμ. 77188/Ζ1/29-6-2021 έγγραφο του ΥΠΑΙΘ που αφορά στην διαδικασία χορήγησης στεγαστικού επιδόματος ακαδ. έτους 2020-2021 για ενημέρωσή σας.

Επισημαίνεται ότι  το χρονικό διάστημα υποβολής των  ηλεκτρονικών αιτήσεων μέσω της ιστοσελίδας του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων, στην ειδική εφαρμογή για το στεγαστικό επίδομα https://stegastiko.minedu.gov.gr για το ακαδημαϊκό έτος 2020-2021, ορίζεται από την Τρίτη 29 Ιουνίου 2021 έως και την Παρασκευή 30 Ιουλίου 2021.