Κατάθεση αντιγράφου στο Νημερτής

Σας ενημερώνουμε ότι οι Μεταπτυχιακοί Φοιτητές υποβάλλουν τις διπλωματικές τους εργασίες μόνο ηλεκτρονικά στο Ιδρυματικό Αποθετήριο "ΝΗΜΕΡΤΗΣ" στη διεύθυνση www.nemertes.lis.upatras.gr και δεν καταθέτουν cd, εφόσον η εργασία υπάρχει στην ηλεκτρονική της μορφή (διαδικασία κατάθεσης).

ΜΟΝΟ οι υποψήφιοι διδάκτορες καταθέτουν τις διατριβές τους σε έντυπη μορφή.

Περισσότερες πληροφορίες θα αναζητήσετε στον ιστότοπο της «Νημερτούς» και τηλεφωνικά στην κ. Δέσποινα Γκόγκου (Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., τηλ.: 2610-969626).

Από τη Γραμματεία

Τηλέφωνο (+302610) 996202 & 996205 (προπτυχιακά), 996203 & 996204 (μεταπτυχιακά)