Εξετάσεις για το μάθημα ΧΗΜΙΚΕΣ ΔΙΕΡΓΑΣΙEΣ (παλαιό ΠΣ)

Καλούνται όλοι οι φοιτητές/φοιτήτριες που θα λάβουν μέρος στις εξετάσεις του μαθήματος ΧΗΜΙΚΕΣ ΔΙΕΡΓΑΣΙΕΣ (Παλαιό Πρόγραμμα Σπουδών) την περίοδο ΙΟΥΝΙΟΣ-ΙΟΥΛΙΟΣ 2020 (ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ/ΑΥΤΕΣ) να ενεργοποιήσουν τον λογαριασμό τους στη νέα πλατφόρμα Εξ Αποστάσεως Εξετάσεων  https://exams.eclass.upatras.gr/ και να εγγραφούν στο μάθημα που έχει δημιουργηθεί έως τις 30/6/2020.

Οι εξετάσεις θα διενεργηθούν προφορικά την Πέμπτη 2/7/2020 στις 13:00.

Ανανέωση εγγραφής - Δηλώσεις μαθημάτων

ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2020-2021

Ανακοίνωση για ανανεώσεις εξαμήνου μεταπτυχιακών φοιτητών και υποψήφιων διδακτόρων

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΑΡΙΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2020-21