Λειτουργία Εμβολιαστικών Κέντρων στο Πανεπιστήμιο Πατρών

Αγαπητά Μέλη της Πανεπιστημιακής Κοινότητας,

Σας ενημερώνουμε ότι, στο Πανεπιστήμιο Πατρών θα λειτουργήσουν εμβολιαστικά κέντρα και συγκεκριμένα:

• στο Ρίο (Πανεπιστημιούπολη Ρίου – Διεύθυνση Φοιτητικής Μέριμνας - Κτίριο Α’ - Ισόγειο)
  • στο Κουκούλι (Πανεπιστημιούπολη Κουκούλι – Φοιτητική Εστία)
  • στο Μεσολόγγι (Πανεπιστημιούπολη Μεσολογγίου, κτίριο Κ10)

Όσα από τα μέλη της Πανεπιστημιακής Κοινότητας, όλων των κατηγοριών, Μόνιμο και Έκτακτο Διδακτικό και Τεχνικό Προσωπικό, Φοιτητές, Διοικητικό Προσωπικό (Μόνιμοι, ΙΔΑΧ, ΙΔΟΧ), Συμβασιούχοι, Ερευνητές κλπ., επιθυμούν να εμβολιασθούν θα πρέπει να το δηλώσουν με την αποστολή ηλεκτρονικού μηνύματος μέχρι την Παρασκευή 15 Οκτωβρίου 2021 ως εξής:

• Όσοι επιθυμούν να εμβολιαστούν στο Ρίο θα αποστείλουν ηλεκτρονικό μήνυμα στην κα. Μαρίνα Κορφιάτη:
  • Όσοι επιθυμούν να εμβολιαστούν στο Κουκούλι θα αποστείλουν ηλεκτρονικό μήνυμα στην κα. Αθηνά Τάτση:
  • Όσοι επιθυμούν να εμβολιαστούν στο Μεσολόγγι θα αποστείλουν ηλεκτρονικό μήνυμα στον κ. Αλέξιο Σαλάππα:

Mε υπευθυνότητα και ενσυναίσθηση, ας ανταποκριθούμε στο κάλεσμα της επιστήμης και ας εμβολιαστούμε για να συνεχίσουμε τη ζωή μας εντός της κοινωνίας και της ακαδημαϊκής κοινότητας και για να βοηθήσουμε και τους συνανθρώπους μας να συνεχίσουν τη δική τους ζωή, με ασφάλεια και ελπίδα.

Εμβολιαζόμαστε, τηρούμε αυστηρά τα μέτρα προστασίας, φοράμε μάσκα και ανοίγουμε το Πανεπιστήμιο.

Ο Πρύτανης

Χρήστος Ι. Μπούρας

ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ - ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Ανανέωση εγγραφών χειμερινού εξαμήνου 2021-2022 Προπτυχιακών Προγραμμάτων Σπουδών