Χημεία και Πληροφορική - Ακαδημαϊκό έτος 2022-23

Οι φοιτητές/τριες που θα παρακoλουθήσουν το εργαστήριο για το μάθημα του 1ου έτους Χημεία & Πληροφορική πρέπει να κάνουν ηλεκτρονικά την εγγραφή τους στο μάθημα "Χημεία και Πληροφορική - Ακαδημαϊκό έτος 2022-23" στον σύνδεσμο https://eclass.chem.upatras.gr/courses/CHEM179/ το αργότερο μέχρι τη Δευτέρα 10 Οκτωβρίου, ημέρα έναρξης του εργαστηρίου.

Σε αυτή την πλατφόρμα θα βρίσκετε ανακοινώσεις, έγγραφα και μηνύματα σχετικά με το εργαστήριο και θα υποβάλετε ασκήσεις, εργασίες ώστε να καταχωρούνται παρουσίες.

Δεν είναι απαραίτητο να χρησιμοποιήσετε τα ιδρυματικά στοιχεία, μπορείτε να βάλετε όποια θέλετε.

Ο υπεύθυνος του εργαστηρίου

Κωνσταντίνος Μακρής

Τηλέφωνο (+302610) 996202 & 996205 (προπτυχιακά), 996203 & 996204 (μεταπτυχιακά)