ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΧΗΜΕΙΑΣ

Οι φοιτητές του Τμήματός μας, οι οποίοι λόγω μετεγγραφής θα εγγραφούν σε άλλη σχολή, θα πρέπει να αιτηθούν ΔΙΑΓΡΑΦΗ από το Τμήμα μας με τη συνημμένη Υ/Δ στην οποία θα δηλώνουν Υπεύθυνα ότι δεν έχουν εκκρεμότητες με τη Φοιτ. Εστία, τη Σίτιση και δεν έχουν δανειστεί βιβλία από Βιβλιοθήκες του Παν. Πατρών.

Την Υπεύθυνη δήλωση με το ΓΝΗΣΙΟ ΤΗΣ ΥΠΟΓΡΑΦΗΣ ΤΟΥΣ, μπορούν να τη στέλνουν ηλεκτρονικά στο ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ ΤΟΥΣ EMAIL με την ένδειξη «ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΠΟ ΤΜΗΜΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΛΟΓΩ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗΣ».

Εάν έχουν παραλάβει ακαδημαϊκή ταυτότητα-πάσο θα πρέπει να αποστείλουν στη Γραμματεία την Υπεύθυνη Δήλωση με το γνήσιο της υπογραφής τους καθώς και την ακαδημαϊκή τους ταυτότητα με courier σε φάκελο.

Από τη Γραμματεία

Attachments:
Download this file (ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗΣ.doc)ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗΣ.doc[ ]2019-11-18 09:03