ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

Ενημερώνουμε τους τελειόφοιτους φοιτητές του Τμήματός μας που ολοκλήρωσαν τις υποχρεώσεις τους και θα συμμετάσχουν στην επόμενη Τελετή Ορκωμοσίας ότι θα πρέπει να καταθέτουν αίτηση ορκωμοσίας στη Γραμματεία (επισυνάπτεται), από 23/10/19 έως και 14/11/2019 οι ίδιοι ή εξουσιοδοτημένοι εκπρόσωποί τους, ημέρες και ώρες θυρίδας (Δευτέρα-Τετάρτη-Πέμπτη και ώρες 12.00-13.00)  και αφού έχουν κλείσει κάθε είδους εκκρεμότητες που τυχόν υπάρχουν με Φοιτητική Εστία, Βιβλιοθήκη και Φοιτητική Μέριμνα.

Η ημερομηνία της Τελετής θα ανακοινωθεί με νεώτερη ανακοίνωση της Γραμματείας, όταν οριστικοποιηθεί από τη Διοίκηση.

Επισυνάπτονται:

• Αίτηση ορκωμοσίας,
  • Υπεύθυνη Δήλωση και
  • Έντυπο της Ένωσης Ελλήνων Χημικών

τα οποία θα πρέπει να συμπληρωθούν και να κατατεθούν στη Γραμματεία μαζί με την ακαδημαϊκή  ταυτότητα.

Attachments:
Download this file (ΕΝΤΥΠΑ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ.pdf)ΕΝΤΥΠΑ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ.pdf[ ]2019-10-22 10:54