ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2017-18

Ενημερώνουμε τους φοιτητές του Τμήματός μας (προπτυχιακούς-μεταπτυχιακούς), ότι άνοιξε η πλατφόρμα του Ψηφιακού Άλματος για ανανέωση εξαμήνου και εγγραφή στο εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2017-18.

Η εγγραφή είναι υποχρεωτική και η μη έγκαιρη ανανέωση θα έχει ως συνέπεια την αδυναμία δήλωσης μαθημάτων και συμμετοχής στις εξετάσεις του Ιουνίου και Σεπτεμβρίου.

Επίσης, θα πρέπει να επιστραφούν συγγράμματα που τυχόν θα πάρουν, όσοι  δεν ανανεώσουν έγκαιρα.

Παρακαλούνται οι φοιτητές να προχωρήσουν άμεσα στην ανανέωση της εγγραφής τους, δεδομένου ότι τα μαθήματα έχουν ήδη ξεκινήσει.