ΝΕΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΣΗ ΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΣΤΗΝ ΑΣΚΗΣΗ ΤΟΥ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΟΥΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΚΑΤΑ ΤΟ ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ ΤΗΣ 5ΗΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2015

Σύμφωνα με νέα ανακοίνωση που εστάλη από τη Πρυτανεία, σας ενημερώνουμε ότι τις ημέρες Παρασκευή 3 Ιουλίου 2015 και Δευτέρα 6 Ιουλίου 2015 δε θα πραγματοποιηθούν εξετάσεις, εργαστήρια, φροντιστήρια, ασκήσεις κ.λ.π. προκειμένου να διευκολυνθούν οι φοιτητές (προπτυχιακοί και μεταπτυχιακοί) για την άσκηση του εκλογικού τους δικαιώματος.

Επίσης σας ενημερώνουμε ότι η Σύγκλητος θα επιληφθεί επί του θέματος της αναπλήρωσης τυχόν εξεταστικών και εκπαιδευτικών διαδικασιών κατά το ως άνω αναφερόμενο διάστημα.

Από τη Γραμματεία