ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΣΗ ΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΚΗΣΗ ΤΟΥ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΟΥΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΚΑΤΑ ΤΟ ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ ΤΗΣ 5ης ΙΟΥΛΙΟΥ

Σύμφωνα με ανακοίνωση που εστάλη από τη Πρυτανεία, σας ενημερώνουμε ότι τη Δευτέρα 6 Ιουλίου 2015 δε θα πραγματοποιηθούν εξετάσεις, εργαστήρια, φροντιστήρια, ασκήσεις κ.λ.π. προκειμένου να διευκολυνθούν οι φοιτητές (προπτυχιακοί και μεταπτυχιακοί) για την άσκηση του εκλογικού τους δικαιώματος.

Επίσης σας ενημερώνουμε ότι η Σύγκλητος θα επιληφθεί επί του θέματος της αναπλήρωσης τυχόν εξεταστικών και εκπαιδευτικών διαδικασιών κατά το ως άνω αναφερόμενο διάστημα.

Από τη Γραμματεία